Bugün hemen bir podcast başlat!

Bugün hemen bir podcast başlat, kaydını yap veya dosyanı gönder, dağıtımı ve barındırmayı biz yapalım. Siz sadece yapacağınız programı ve içeriği düşünün, geri kalan her şeyi filodyo'ya bırakın!

* Hazırlayacağınız podcast tüm platformlarda yayınlanır.
filodyo Shape
filodyo Nedir?

filodyo bir PODCAST servisidir.

filodyo yapacağınız podcast'i barındırabileceğiniz ve Spotify, Apple, Google gibi platformlarda dağıtımını yapabileceğiniz bir servisidir.

filodyo yapacağınız podcast'i barındırabileceğiniz ve Spotify, Apple, Google gibi platformlarda dağıtımını yapabileceğiniz bir platformdur.

Profesyonel

Podcast yapmaya mı karar verdiniz? Yıllardır sektörde olan profesyonellerle çalışın!

Dağıtım

Hazırlayacağınız podcast Spotify, Apple, Google gibi tüm popüler platformlarda yer alır.

Stüdyo

Dünya standartlarında ekipman, teknik destek ve çok keyif alacağınız bir stüdyo ortamı

Kayıt yapmak için ekipmana mı ihtiyacınız var?

  • Siz sadece podcast'İnizin konusunu düşünün. Ekipman, teknik konular geri kalan her şeyi filodyo'ya bırakın.

  • Otomatik olarak oluşturulan RSS dosyanızla yüklediğiniz bölümler otomatik olarak tüm platformlara aktarılır.

  • Zaman damgalarıyla podcast'inizin herhangi bir bölümüne bağımsız başlıklar atın.

  • Siz kayıt dosyanızı gönderin dağıtımı bize bırakın. Podcast'iniz bütün platformlarda yayında!

Hemen Başvur

İnsanlara ulaşmanın önemli bir yolu: PODCAST

Podcast yayını yapan tüm platformlara dağıtımı bize bırakın.

  • Tüm platformlarla uyumlu.
  • Kaydınızı gerçekleştirelim.
  • Bölüm için bir başlık belirleyelim.
  • Bölümle ilgili açıklama kısmına detayları anlatacağınız bir metin hazırlayalım.

Nasıl çalışır?

Podcast'inizi oluşturduktan hemen sonra tüm platformlara dağıtım yapılır. Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts ve tüm popüler platformlarda yer almaya başlarsınız.

Konunu Belirle

İstediğiniz herhangi bir kayıt programını kullanarak kaydınızı gerçekleştirirsiniz.

Hedef Kitleni Belirle

Yüklediğiniz bölümün başlık, açıklama gibi ayrıntıları için ulaşmak istediğin hedef kitleni belirle

s

Herkes seni dinlesin!

Bundan sonraki işlem bize ait. Artık herkes tüm platformlardan sizi dinleyebilir.

filodyo Stüdyo

filodyo İç Yapımlar

filodyo stüdyolarında gerçekleştirdiğimiz yayınlardan bazıları

filodyo stüdyolarında gerçekleştirdiğimiz yayınlardan bazıları

2 Beyaz

Diş Hekimi Dr. Cem Burak Akın ve perakende sektöründe Lease Manager olarak görev yapan Emrah Şahin seçtikleri konuklarla stüdyoda bir araya geliyor.

2 Beyaz
Burak Akın ve Emrah Şahin

Tünelin Sonu

Hafta içi her gün filodyo stüdyosunda kaydedilen Tünelin Sonu'nda sosyal medya, teknoloji, önemli gelişmeler ve gündeme dair konular ele alınıyor.

Tünelin Sonu
Hakan E

Aksi Söylenemez

40 plus hezeyanları, felsefe, beslenme, sağlık, online gaming, çeşitli şeyler...

Aksi Söylenemez
Dr Cem Burak Akın


Hemen kayda başlayın!

İster masaüstü isterseniz mobil cihazınızdan kaydınızı gerçekleştirin ve hemen bize ulaşın!

İster masaüstü isterseniz mobil cihazınızdan kaydınızı gerçekleştirin ve hemen bize ulaşın!

Daha fazlasını yardım bölümünden öğrenebilirsiniz.

Merak edilenler, sıkça sorulanlar

Bir podcast servisi olan filodyo ile ilgili en çok sorulan sorulardan bazılarını bu kısımda sizin için derledik.

filodyo ile ilgili en çok sorulan sorulardan bazılarını bu kısımda sizin için derledik.

Podcast yayınlamak için dosyalarınızı bulundurmak için bir alana ihtiyacınız vardır. filodyo size bu alanı sağlıyor. Ayrıca filodyo bu alanda servis sağlayan ilk Türkçe hizmet şirketidir.

Ses kalitesine çok önem veriyoruz. Bu yüzden yayınlanacak kayıtlar hem teknik anlamda hem de editöryal anlamda bir kontrolden geçiyor.

Bu işlemi filodyo sizin adınıza yapıyor. Siz sadece yapacağınız programa konsantre olun. Oluşturduğunuz podcast'e ilk bölümünüzü kaydettikten sonra filodyo tüm bu işlemi otomatik olarak sağlıyor.

filodyo jingle'ları sadece filodyo stüdyolarında gerçekleştirilen iç yapımlarda kullanılmaktadır. Dolayısıyla sizin gerçekleştireceğiniz kayıtlarda veya yüklediğiniz dosyalarda bu jingle'lar yer almaz.

Evet, hedefimiz sadece kurumsal firmalar. Markanız ve ürününüz ile ilgili bir podcast düşünüyorsanız filodyo bunun için en doğru yer.

Hazırlayacağınız podcast filodyo dışında Spotify, iTunes Apple Podcasts, Google Podcasts, Deezer, Overcast, Breaker Audio gibi bir çok platformda yer alır.

Yukarıdakiler dışında merak ettiğiniz başka konular mı var?
Daha fazlası için burayı tıklayın

Tüm platformlarda yer alın

filodyo ile bir podcast oluşturduğunuzda Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts gibi tüm podcast platformlarında yer alırsınız. Üstelik kayıtlarınız sürekli olarak yedeklendiğinden tüm dosyalarınız güvenli biçimde saklanır. Size sadece yapacağıonız programa odaklanın, teknik bütün detayları bize bırakın.

filodyo ile bir podcast oluşturduğunuzda Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts gibi tüm podcast platformlarında yer alırsınız. Üstelik kayıtlarınız sürekli olarak yedeklendiğinden tüm dosyalarınız güvenli biçimde saklanır. Size sadece yapacağıonız programa odaklanın, teknik bütün detayları bize bırakın.

* * Hazırlayacağınız podcast'ler tüm platformlarda yayınlanır.

Gizlilik Politikası

Bu sitede verilen tüm servisler NOT FM PRODÜKSİYON VE YAYINCILIK LIMITED ŞİRKETİ adıyla kayıtlı firmamıza aittir ve firmamız çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.

Üyelik veya sitemiz üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) sitemiz tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır.

Firmamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir, sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim yapabilir.

Sitemiz üzerinden veya eposta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, üyelerimiz tarafından sitemize elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, Üyelerimiz ile yaptığımız "Kullanıcı Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, Firmamız, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Firmamız, Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, talep edilen bilgileri kendisi veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir. Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir. Firmamız tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya Sitemiz üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; Firmamız ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, "Üyelik Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, üyelerimizin kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Bunun dışında üyeliğinizi başlattığınız andan itibaren yaptığınız/yapacağınız ve sitemiz aracılığı ile internet ortamında yayınlanacak olan programın/programların ve bu programlara dahil olmak üzere yükleyeceğiniz bölümlerin, Stüdyo Panel üzerinden yapacağınız tüm kayıtların Türkiye Cumhuriyeti Anayasası çerçevesinde değerlendirileceğini, oluşturulan içeriklerin size ait olduğunu ve sorumluluğun tamamen tarafınıza ait olduğunu kabul etmiş sayılırsınız ve FİLODYO'NUN sahibi olduğu alan adlarında yayınlanan tüm içerikleri gerekli gördüğü durumlarda kaldırmasını,üyelik sözleşmesini gerekli durumlarda karşılıksız fesh edebileceğini ve bu sözleşmede yer alan maddeleri dilediği zaman ve gerekli gördüğü tüm durumlarda değiştirmeyi kabul edersiniz.


ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİ VE UYGULAMALAR

Firmamız kendi web sitesi dâhilinde başka sitelere link verebilir. Firmamız bu linkler vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.


İSTİSNAİ HALLER

Aşağıda belirtilen sınırlı hallerde Firmamız, işbu "Gizlilik Politikası" hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;

1.Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlülükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;
2.Sitemizin kullanıcılarla akdettiği "Üyelik Sözleşmesi"'nin ve diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla;
3.Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi;
4.Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir.


E-POSTA GÜVENLİĞİ

Sitemizin Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir nedenle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.


TARAYICI ÇEREZLERİ

Firmamız, sitemizi ziyaret eden kullanıcılar ve kullanıcıların web sitesini kullanımı hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyası (Çerez-Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir internet sitesinin kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası site hakkında durum ve tercihleri saklayarak İnternet'in kullanımını kolaylaştırır.

Teknik iletişim dosyası, siteyi kaç kişinin ziyaret ettiğini, bir kişinin siteyi hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar sitede kaldıkları hakkında istatistiksel bilgileri elde etmeye ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekte veya e-postanızdan veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde uyarı verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.

Firmamız, işbu "Gizlilik Politikası" hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak veya kullanıcılara elektronik posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için info(at)filodyo.com adresine email gönderebilirsiniz. Firmamız’a ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.


Firma Ünvanı : NOT FM PRODÜKSİYON VE YAYINCILIK LIMITED ŞİRKETİ
Eposta : info(at)filodyo.com
Tel : +90 850 885 3288
Fax : +90 885 885 2801


filodyo stüdyolarına 7/24 ulaşabilirsiniz. Kurumsal çalışmalar, işbirlikleri ve merak ettiğiniz her konu için lütfen yandaki form aracılığı ile iletişime geçin.


İletişim

Merak ettiğiniz diğer konular ve kurumsal çalışmalar için dilediğiniz zaman filodyo ile iletişime geçebilirsiniz.

Merak ettiğiniz diğer konular ve kurumsal çalışmalar için dilediğiniz zaman filodyo ile iletişime geçebilirsiniz.


filodyo stüdyolarına 7/24 ulaşabilirsiniz. Kurumsal çalışmalar, işbirlikleri ve merak ettiğiniz her konu için lütfen yandaki form aracılığı ile iletişime geçin.